berbel versterkt positie in Rheine

berbel, producent van innovatieve keukenventilatiesystemen in het premiumsegment, bevestigt zijn langdurige inzet voor de vestiging in Rheine. Tijdens een bedrijfsbezoek van de EWG Rheine mbH lichtten CEO Gregory Oswald en Daniel Bischoff de strategische koers toe na de overname door de Franke-groep.

Oswald benadrukt: „De locatie Rheine is voor ons belangrijk. Wij zijn gekomen om te blijven en willen samen met onze medewerkers verder groeien.” De integratie in de Franke-groep biedt berbel een stevig fundament, met meer kennisdeling en gezamenlijke ontwikkeling van innovatieve oplossingen. De merkidentiteit van berbel blijft behouden.

Ook intern wordt gewerkt aan versterking. Met het Greenstudio in het TaT is ruimte gecreëerd voor creatieve ontwikkeling, en ook de klantenservice wordt gericht uitgebreid. “Tegelijkertijd worden de bestaande capaciteiten op de locatie Rheine efficiënt benut en strategisch versterkt,” aldus Daniel Bischoff.

Als lid van de initiatiefgroep „Standort der guten Arbeitgeber“ zet berbel zich in voor een waarderende bedrijfscultuur en eerlijke arbeidsvoorwaarden. EWG-directeur Ingo Niehaus: „berbel toont hoe ondernemersvisie, innovatiekracht en sociale verantwoordelijkheid samenkomen. Dat versterkt onze regio als geheel.”

Kijk voor meer informatie op de website van berbel.


Deel dit artikel:
Facebook LinkedIn Twitter Pinterest
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Blijf op de hoogte

Vul uw gegevens in en druk op aanmelden. Wij houden u dan op de hoogte via onze nieuwsbrief.