Op de stand van Reginox op area30 waren de moodboards opnieuw aanwezig. Met verschillende materialen, kleuren en stijlen liet het merk zien hoe zijn producten een plek krijgen in het totale keukenontwerp. Nieuwe trendkleuren gaven de presentatie een eigentijdse uitstraling.
Dit jaar was er ook veel aandacht voor de eigen productie. Reginox had de meubels op de stand zelf ontwikkeld en voorzien van werkbladen uit eigen productie. Te zien waren onder meer een roestvrijstalen werkblad met een werkende spoelbak en kraan, en verschillende meubels met kunststof werkbladen. Zo kregen bezoekers een beeld van de mogelijkheden binnen het assortiment.
Reginox wilde op area30 meer laten zien dan producten alleen. De stand bood ruimte om inspiratie op te doen, ideeën uit te wisselen en elkaar persoonlijk te spreken.
Kijk voor meer informatie op de website van Reginox.
Vul uw gegevens in en druk op aanmelden. Wij houden u dan op de hoogte via onze nieuwsbrief.